Hadice

Hadice

Díky dlouholeté spolupráci s předním výrobcem hadic z EU vám můžeme nabídnout kvalitní hadice a hadice pro úzce specifické užití.

Součástí naší nabídky jsou hadice pro vzduchotechniku, klimatizaci, odsávání a transport sypkých hmot a odsávání horkých plynů. V naší nabídce naleznete také široký sortiment příslušenství, jako jsou hadicové koncovky, stahovací spony a speciální nástavce.

Přejít do eshopu Stáhnout katalog
Antibakteriální hadice

Antibakteriální hadice

Kvalita vzduchu v klimatizovaných prostorách má značný vliv na tělesnou a duševní pohodu, výkonnost a kvalitu života lidí, kteří v nich bydlí nebo pracují.

Mezi částice které se dostanou vzduchem do uzavřených prostor patří roztoče a plísně, které mohou vyvolávat zdravotní problémy. Zejména pak zhoršovat dýchací potíže jako jsou alergie, astma, rozedma a chronické onemocnění plic. Těmto problémům lze předcházet pomocí výrobků, které nepropouští žádné zdraví škodlivé látky. Z tohoto důvodu je vhodné používat Master San™, jelikož zlepšuje kvalitu vzduchu a chrání zdraví osob.

Master San™ snižuje výskyt možných zdravotních potíží způsobených přítomností bakterií ve vzduchu a vzduchovém potrubí. Z hlediska veřejného zdraví a zároveň i zlepšení kvality vzduchu v uzavřeném prostředí může Master San™ potenciálně ubrat starosti majitelům budov a to jak s čištěním potrubí, tak i s ochranou zdraví nájemníků. Hadice jsou samozhášivé a v provedení s izolací nebo bez izolace.

Přejít do eshopu Stáhnout katalog

Transportní hadice

Transportní hadice

Pro transport sypkých hmot nabízíme vysoce odolné hadice proti abrazi. Hadice jsou vyrobeny z materiálů PUR nebo PVC.

Unikátním výrobkem této sekce je hadice Plastirol, která se hojně využívá při odsávání od vřeten CNC strojů, odpadu z frézování nebo na odtah škodlivých plynů z plochy pracoviště. Specifickou vlastností této hadice je proměnný průměr a tvar, který zůstává v nastavené poloze.

Přejít do eshopu Stáhnout katalog
Průmyslové hadice

Průmyslové hadice

Pro odtah vzduchu se speciálními vlastnostmi nebo při zvýšeném provozním zatížení nabízíme sortiment průmyslových hadic vyvinutých speciálně k těmto účelům.

Především se jedná o flexibilní, odlehčené nebo teplotně odolné hadice na bázi silikonu nebo neoprenu. Odsávání horkého vzduchu od motorů, odsávání při svařování apod.

Přejít do eshopu Stáhnout katalog

Kde nás najdete?

(+420) 244 911 735 (+420) 244 913 141 25679341

CZ25679341

Řeporyjská 3/1
CZ - 158 00
Praha 5, Jinonice